- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Trainer 3 wychodzą w kolorystyce Midnight Navy

Nike Air Trainer 3 wychodzą w kolorystyce Midnight Navy

W tym poście przedstawimy Wam uwielbiane w Stanach, a u nas prawie w ogóle nieznane, Nike Air Trainer 3, które już niedługo wpadną na sklepowe półki w wersji Midnight Navy.

Model stworzony do ćwiczeń i treningów światło dzienne ujrzał pod koniec lat ’80, więc przed oczami macie kawał historii. Dzisiejszy bohater pojawi się w patriotycznych barwach. Mamy zatem białą skórę z perforacją jako bazę, którą dopełniono granatową okolicą wiązania, kołnierzem, jak również obudową toeboxa i sporą częścią podeszwy, która w drugiej połowie jest biała. Czerwone akcenty jak branding i Swoosh na boku, a także jasnoszara konstrukcja dopełniają myśl designerów amerykańskiej marki.

Data premiery i forma dystrybucji nie jest jeszcze znana, ale skoro wyciekły oficjalne zdjęcia opisywanych tu Nike Air Trainer 3, to nie jest to jakiś odległy termin. Najprawdopodobniej wpadną do internetowego sklepu Nike wciągu kilku najbliższych dni / tygodni.

Nike Air Trainer 3
Midnight Navy / University Red – White
CN0923-400
$130

Nike Air Trainer 3 Midnight Navy University Red White CN0923-400 2 Nike Air Trainer 3 Midnight Navy University Red White CN0923-400 4 Nike Air Trainer 3 Midnight Navy University Red White CN0923-400 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: