- Reklama -Air Jordan 11Air Jordan 11
Strona głównaStylSneakersNike Air Vapormax „Grape” - Zajawka

Nike Air Vapormax „Grape” – Zajawka

Nowy model ze stajni Nike, czyli Air Vapormax z tygodnia na tydzień pojawia się w kolejnych wariantach kolorystycznych co nas oczywiście cieszy. Dziś chciałbym Was zapoznać z całkiem nową kolorystyką zatytułowaną Grape.

Co tym razem otrzymujemy od designerów Oregonu? Już spieszę z krótkim opisem. Cholewka buta została wykonana z szarej przędzyFLyknit, którą wzmocniono na przodzie i tyle białą nakładą Fuse. KOlor ten pojawia się również na bocznej łyżwie, pod którą widzimy Flywire w kolorze fioletowym. Do tego dochodzą przezroczyste poduszki z gazem, a na ich spodzie widzimy turkusowe wzmocnienia.

Konkretów co do premiery prezentowanych butów Nike Air VaporMax jeszcze nie znamy. Śledźcie nas uważnie, ponieważ będziemy jeszcze prezentowali oficjalne informacje wraz z datą premiery i zdjęciami.

Nike Air Vapormax Grape Zajawka-1 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-2 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-3 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-4 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-5 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-6 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-7 Nike Air Vapormax Grape Zajawka-8

via pinoe77
- Reklama -Air Jordan 1
- Reklama -Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: