- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air VaporMax „Blue Orbit”

Nike Air VaporMax „Blue Orbit”

W tym roku z okazji 30-lecia systemu Air Max amerykański gigant wprowadził na rynek przełomowe buty Nike Air VaporMax, które pojawiają się w nowych kolorystykach prawie co tydzień. Dziś mam dla Was ich kolejne wcielenie, które opisuje się jako Blue Orbit/Blue Orbit-Glacier Blue.

Na niezależnej podeszwie, a raczej samych poduszkach Air Max, które odsłonięte są w całości pierwszy raz w historii postawiono cholewkę z lekkiej i przewiewnej przędzy Flyknit. Podeszwa jest rzecz jasna przezroczysta, natomiast cholewka przyjmuje ładny odcień koloru niebieskiego. W tym ostatnim kolorze jest również boczna łyżwa, sznurowanie oraz włókna Flywire, o których rzadko się wspomina, a to jeden z ważniejszych elementów.

Konkretów co do premiery opisywanych butów Nike VaporMax nie znamy, ale powinny to być najbliższe dni/tygodnie. Sprawdzajcie dział nowości w Nike, a będziecie na bieżąco.

Nike Air VaporMax Blue Orbit-1 Nike Air VaporMax Blue Orbit-3 Nike Air VaporMax Blue Orbit-4 Nike Air VaporMax Blue Orbit-7

 

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: