- Reklama -NikeNike

Nike Air VaporMax Plus w kolorystyce „Aqua”

Sam model Nike Air VaporMax Plus to but, obok którego nie można przejść obojętnie, bowiem z miejsca rzuca się w oczy, a gdy do tego dorzucimy jeszcze kolorystykę Aqua to otrzymujemy naprawdę „barwne” biegówki.

Zanim jednak przejdziemy do samej charakterystyki to warto poświęcić kilka zdań na temat samego obuwia. Nike Air VaporMax Plus posiadają unowocześnioną cholewkę i udoskonalony system amortyzacji, a siateczkowa konstrukcja i lekka, sprężysta amortyzacja, sprawiają że u użytkowników pojawiają się myśli, sugerujące że prawa grawitacji są tutaj zachwiane!

Jednak wracając do głównego tematu to zestawienie barwa oznaczone jako Aqua, składa się na następujące kolory: czerń, fiolet, biel i błękit. Jeśli chodzi o czerń i fiolet to właśnie te dwa kolory pokrywają większą część tej przewiewnej cholewki. Do tego dochodzą błękitne akcenty oraz biały elementy w postaci między innymi sznurówek i podeszwy.

Jak sami widzicie sporo się tutaj dzieje, ale trzeba przyznać, że sam zamysł naprawdę daje radę, dlatego jeśli jesteście zainteresowani tą konkretną parką to koniecznie sprawdźcie oficjalną stronę internetową Rock City Kicks lub po prostu odwiedźcie Nike.

Nike Air VaporMax Plus w kolorystyce Aqua1 Nike Air VaporMax Plus w kolorystyce Aqua2 Nike Air VaporMax Plus w kolorystyce Aqua3 Nike Air VaporMax Plus w kolorystyce Aqua4 Nike Air VaporMax Plus w kolorystyce Aqua5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: