- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagNike Air Vapormax WMNS "Persian Violet"

Nike Air Vapormax WMNS „Persian Violet”

Chciałoby się powiedzieć – kolejny dzień, kolejna kolorystyka butów Nike Air Vapormax, prawda? Poniekąd to prawda, jednak na szczęście designerzy z Oregonu nie zasypują nas nowymi wydaniami tak często by zdążyły nam się znudzić. W tym wpisie przyjrzymy się jednej z najświeższych wersji, która swoją premierę będzie miała już w ciągu kilku następnych tygodni. Bohater tego wpisu został opisany jako „Persian Violet”.

Ten kontrowersyjny dla wielu osób but zyskał nową odsłonę – tym razem mamy do czynienia z cholewką w kolorze szarym. Jak już pewnie dobrze wiecie materiał czy też technologia, która została tutaj wykorzystana nosi nazwę Flyknit. Co to jest Flyknit? Jest to to bardzo lekka, ściśle dopasowana i niemalże bezszwowa cholewka, która została wykonana w całości z tkanej przędzy poliestrowej. Zastosowano w niej kilka rodzajów splotu włókien: luźniejsze w obszarach, które wymagają większej elastyczności lub wentylacji, a gęstsze tam, gdzie niezbędne jest wsparcie.

Skoro wiemy już co to jest Flyknit, przejdźmy do omawiania widocznej na zdjęciach wersji. Zatem oprócz szarek cholewki mamy także podeszwę z półprzezroczystymi, widocznymi poduszkami Air Max, które zabarwiono na kolor fioletowy. Do tego jasny odcień szarego na bocznym Swooshu oraz Flywire, które zamykają projekt.

Co do daty premiery Nike Air Vapormax „Persian Violet” to nie jest ona jeszcze dokładnie znana, na pewno możemy spodziewać się ich tej jesieni i to w ciągu kilku najbliższych tygodni. O wszystkim będziemy informować na bieżąco!

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: