- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNowe Nike Air Zoom Grade w wersji „Cargo Khaki”

Nowe Nike Air Zoom Grade w wersji „Cargo Khaki”

Nike jakiś czas temu przedstawiło całkiem nowy model butów nazwany Nike Air Zoom Grade. Model ten jest drugim po Nike Footscape Utility, który debiutuje w sklepach na tegoroczną jesień. Oba utrzymano w klimacie linii ACG. Dziś mam dla Was dokładne zdjęcia jednej z pierwszy kolorystyk, która wpada na sklepowe półki, mianowicie Cargo Khaki.

Konstrukcja buta oparta jest na jednoczęściowej cholewce typu slip on sięgającą dość wysoko do kostek. Ogólny design buta oraz jego podeszwa wzorowane są na klasycznych butach Nike do biegów przełajowych, ale odwzorowano je w nowoczesnym ujęciu. W naszym przykładzie projektanci postawili na zgniłą militarną zieleń i odcienie khaki. Dopełniają to czernią na sznurówkach oraz białym Swooshem z przodu buta. Wszystko to zostało postawiono na dość specyficznej podeszwie z systemem Zoom oraz z bieżnikiem idącym wzdłuż buta. Podeszwę zabarwiono na biało i nakropiono na czarno.

Widoczne tu zdjęcia butów Nike Air Zoom Grade pochodzą z amerykańskiego sklepu Sneaker Politics. Mam jednak dobrą wiadomość, ponieważ możemy je kupić również w polskim sklepie Nike.

Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-1 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-2 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-3 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-4 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-5 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-6 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-7 Nike Air Zoom Grade Cargo Khaki-8

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: