- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Zoom Spiridon - Volt / White

Nike Air Zoom Spiridon – Volt / White

Nie schodzimy z dresiarskiego klimatu a potwierdzeniem tych słów jest świeży wariant kolorystyczny modelu Nike Air Zoom Spiridon, oznaczony jako Volt/White. Dlatego też, jeśli chodzi o cholewkę tych butów z 1997 roku to jedno jest pewne, na pewno zostaniecie zauważeni na ulicy.

Dominuje tutaj praktycznie jeden kolor i jest nim jaskrawy odcień zieleni, pokrywający większą część cholewki. Kolor ten widnieje na bocznych panelach, toeboxie, okolicach pięty oraz sznurówkach i językach. Dodatkowo stanowi bardzo dobre tło dla czarny akcentów w postaci obramowań. Czarny jest także baby-swoosh, umieszczony z przodu tego obuwia. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa, a warto również dodać, że do produkcji użyto między innymi lakierowanych elementów.

Co do dostępności tej parki to koniecznie sprawdzajcie wszystkie dobre sklepy na świecie, które w sowim asortymencie posiadają produkty Nike, dlatego możecie sprawdzić Cornerstreet. Możecie też odwiedzić po prostu oficjalną stronę internetową Nike.

Nike Air Zoom Spiridon – Volt : White1 Nike Air Zoom Spiridon – Volt : White2 Nike Air Zoom Spiridon – Volt : White3 Nike Air Zoom Spiridon – Volt : White4 Nike Air Zoom Spiridon – Volt : White5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: