- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Basketball prezentuje KD7

Nike Basketball prezentuje KD7

Wczoraj odbyła się oficjalna prezentacja całkiem nowej, kolejnej już wersji butów stworzonych przez Nike Basketball dla jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego obecnie koszykarza NBA – Kevina Duranta.

KD7 czy jak kto woli KDVII to ponownie niska cholewka, tyle że tym razem powrócono do dodatkowego zapięcia na rzep widzianego w KD2, dodatkowo debiutuje Hyperposite na pięcie. Największymi zmianami model do modelu to ulepszenie amortyzacji i trzymania stopy. Mamy tu bezszwową siateczkę oraz kabelki Flywire by polepszyć trzymanie stopy przy szybkich ruchach. Co do amortyzacji to teraz pod pietą mamy widoczny system Zoom Max.

Celem designera Leo Changa było stowrzenie takiego buta, który byłby idealny dla szybkich rozgrywających, ale równie dobry dla silnych skrzydłowych walczących pod koszem.

Motywem przewodnim są tu ponownie motywy pogodowe (Kevin chciał być… pogodynką). Nie zatrzymasz pioruna przed uderzeniem, podobnie jak nie zatrzymasz Duranta przed zdobywaniem kolejnych punktów. Pierwsza kolorystyka butów KD7, którą przedstawiono to wersja nazwana 35000 Degrees, inspirowana i wzorowana na piorunie i jego temperaturze.

Premiera butów Nike Basketball KDVII przewidziana jest na 12 lipca 2014 roku.

[youtube 67M2kNZXVrI 630 450]

Nike Basketball prezentuje KD7-1

Nike Basketball prezentuje KD7-2

Nike Basketball prezentuje KD7-3

Nike Basketball prezentuje KD7-4

Nike Basketball prezentuje KD7-5

Nike Basketball prezentuje KD7-6

Nike Basketball prezentuje KD7-7

Nike Basketball prezentuje KD7-9

Nike Basketball prezentuje KD7-8

Nike Basketball prezentuje KD7-10

Nike Basketball prezentuje KD7-11

Nike Basketball prezentuje KD7-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: