- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Blazer Low na tegoroczne Walentynki

Nike Blazer Low na tegoroczne Walentynki

Projektanci Nike szukają inspiracji i wyzwań niemalże wszędzie. Jednym z ciekawszych dni w roku, przy którym mogą się wykazać jest święto zakochanych, czyli Walentynki. W tym roku wzięli oni na warsztat model Nike Blazer Low, a efekty ich pracy możecie podziwiać poniżej.

W nowym projekcie niskich Blazerów przed szereg wychodzą dwie kwestie. Po pierwsze na bocznym Swooshu, który dopełnia czystą białą skórzaną cholewkę, widzimy szereg kolorowych (różowych i miętowych) mini Swooshy naniesionych w sposób nieregularny. Drugą ciekawostką wyróżniającą to wydanie na tle innych premier jest różowa metka z czerwonym sercem przebitym Swooshem zamiast strzałą amora. Kropką nad i, która nie rzuca się w oczy w pierwszej kolejności, są wkładki z sercem przebitym 'łyżwą’ oraz z napisem U COMPLETE ME. Wszystko to postawiono na białawej podeszwie.

Konkretów co do premiery poniższych butów Nike Blazer Low “Valentine’s Day” jeszcze nie znamy, ale powinny pojawić się jeszcze przez Walentynkami, czyli w najbliższych dniach. Sprawdzajcie na bieżąco internetowy sklep Nike.

Nike Blazer Low Valentines Day 1 Nike Blazer Low Valentines Day 2 Nike Blazer Low Valentines Day 3 Nike Blazer Low Valentines Day 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: