
Do programu Nike by You, w którym sami projektujemy upragniony model butów, wchodzi kolejna świeża propozycja. Od teraz można zabarwić buty Nike Blazer Mid ’77 przy pomocy techniki Tie-Dye.
Do wyboru mamy dwie sylwetki jednego z obecnie najpopularniejszych butów – Nike Blazer. Chodzi o opcję sięgającą mocno za kostki, jak i o tą, która zachodzi ciut pod kostki. Oba warianty można wykonać z włochatego zamszu, który wedle uznania może być poprzebarwiany przy użyciu kilku różnych barw. Można również poeksperymentować przy barwieniu Swoosha znajdującego się w bocznych sektorach cholewki. Oczywiście można skorzystać z techniki tie-dye.
Jeśli jesteś już gotowy i wiesz czego chcesz to śmiało udaj się na oficjalną stronę Nike by You by zaprojektować swój własny model. Oczywiście pamiętaj, że są to buty na zamówienie, produkowane tylko dla Ciebie, więc będziesz musiał na nie poczekać trochę dłużej niż zazwyczaj.






