Tegoroczną kolekcję “Familia” (Día De Muertos) tworzą między innymi Air Jordan 1, Air Max 1 oraz Dunk Low. Teraz do tego grona dołącza prezentowany poniżej model Nike Blazer Mid.
Konstrukcja bohatera tego wpisu łączy gładką i tłoczoną skórę z popękanymi tekstylnymi akcentami na Swooshu oraz zapiętkach. Całość bazuje na przebarwionej bieli, którą przełamuje ciemny kontrastowy kolor na wspomnianych popękanych panelach. Warto zauważyć, że etykiety na języku i wkładki są ozdobione efektownym kolorem Hyper Pink.
Na bocznych piętach znajdziesz haftowane półksiężyce i gwiazdy w kolorze metalicznego złota, będące hołdem dla obchodów Dnia Zmarłych. Dopełnieniem projektu jest gumowa podeszwa w brązie, która dodaje odrobinę klasycznego stylu.
To niesamowite wydanie ma pojawić się w sprzedaży 21 października. Mamy nadzieję, że pojawi się również w polskim Nike SNKRS.
Nike Blazer Mid ’77 “Dia De Los Muertos”
Summit White / Black – Metallic Gold – Hyper Pink
FQ8173-104
21 Październik 2023












