Święto Zmarłych już za chwilę, więc takie firmy jak amerykański gigant Nike Sportswear wypuszczają specjalne wydania swoich butów. Przed Wami projekt nazwany Day Of The Dead, który siadł na model Classic Cortez.

Projekt inspirowany jest kulturą meksykańską, przejawia się to na bocznych nylonowych panelach, które pokryte bogatym wzorem w kwiaty i czaszki. Tył buta, okolice sznurówek oraz nosek mamy w czarnym zamszu, podobnie jak boczny Swoosh, który od wewnątrz jest pomarańczowy. Arcyciekawymi smaczkami są róże na zapiętkach oraz grafika przedstawiająca czaszkę, którą znajdziemy na wkładkach.

Jest to wydanie Quickstrike, więc dostępne tylko w najlepszych sklepach w limitowanej ilości. Śpieszcie się zatem z zakupami.

Nike Classic Cortez “Day of the Dead”
Black/Black-Sail
816562-001
29 Październik 2015
$90

NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-1 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-2 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-3 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-4 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-5 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-6 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-7 NIKE CLASSIC CORTEZ-DAY OF THE DEAD-8

Reklama
air jordan