- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersDunk High „Michigan” to jedna z oryginalnych wersji sprzed lat, którą Nike...

Dunk High „Michigan” to jedna z oryginalnych wersji sprzed lat, którą Nike właśnie przywraca!

Jeszcze ochłonęliśmy po informacjach o premierze kolorystyki „Pro Green”, a ekipa z Oregonu ma dla nas kolejną bardzo mocną propozycję. Dunk High „Michigan” to jedna z oryginalnych wersji sprzed lat, którą Nike właśnie przywraca na sklepowe półki. Poniżej znajdziesz nie tylko jej oryginalne zdjęcia, ale również szczegóły premiery.

35 lat temu ekipa spod znaku Swoosha przedstawiła światu nowy koszykarski model i to od razu w kilku kolorystykach, które nawiązywały do barw uczelnianych drużyn. Cały projekt został wtedy nazwany „Be True To Your School”, a jedną z wersji były Dunki w kolorystyce „Michigan”. Były one powiązane z barwami drużyny Wolverines.

Cztery lata od ostatniej premiery w maju 2016 roku, widoczna tu kolorystyka jest gotowa do ponownego powrotu i to z konstrukcyjnym kształtem zbliżonym do oryginału.

Warstwy bazowe ze skóry mamy w kolorze żółtym „Varsity Maize”, mowa o bocznych panelach, perforowanej górze toeboxa i kołnierzu. Połączono je z panelami w granacie „Midnight Navy”, czyli z okolicami wiązania, piętą i obudową toeboxa. Granatowy jest również Swoosh w bocznych sektorach buta. Całość została osadzona na biało granatowej podeszwie. Wszystko to powstało by efektywnie przedstawić charakterystyczne barwy drużyny ze środkowo-zachodniej uczelni.

Poniżej możecie się na spokojnie zapoznać z ich dokładnymi zdjęciami. Premiera w oficjalnym sklepie Nike ustawiona jest na 26 września bieżącego roku.

Nike Dunk High „Michigan”
Varsity Maize / Midnight Navy – Midnight Navy
CZ8149-700
26 Wrzesień 2020
$120

Do premiery pozostało jeszcze kilka dni, więc warto sprawdzić wszystkie ciekawostki i fakty o Nike Dunk, które znajdziecie w naszym artykule.

Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 1 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 2 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 3 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 4 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 5 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 6 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 7 Nike Dunk High SP Michigan CZ8149-700 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: