Jeśli chodzi o tematyczne projekty, których inspiracje są bardzo często nietypowe to bezsprzecznie w czołówce jest Nike SB. Jednak tym razem inspiracją jest bardzo oczywista i naturalna, ponieważ designerzy sięgają do pogody i otaczającej nas aury i serwują zestaw Flannel Pack składający się z dwóch nowych wersji butów Dunk High.

Na początku należy wspomnieć, że są to wydania Ultra, czyli cholewki stoją na nowej lżejszej podeszwie, które delikatnie różni się wyglądem od tej tradycyjnej. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne: czerwoną oraz czarną, które osadzono na białawej podeszwie i mają sznurówki w tym samym kolorze. Kolory nawiązują do klasycznej czerwono czarnej kraty z flanelowych koszul, co zresztą widać na wyściółkach obu wariantów. Wisienką na torcie jest mała parasolka umieszczona na metce na języku.

Widoczne tu buty Nike Dunk High pojawiły się właśnie w sklepie Oneness, więc chwila moment i będą w bliższych nam lokalizacjach.

Nike Dunk High Ultra Flannel Pack-1 Nike Dunk High Ultra Flannel Pack-2 Nike Dunk High Ultra Flannel Pack-3 Nike Dunk High Ultra Flannel Pack-4 Nike Dunk High Ultra Flannel Pack-5

Reklama
air jordan