- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Nike Dunk Low nadchodzą w wersji „Baroque Brown”

Tydzień bez nowych Dunk Low jest tygodniem straconym. Nike wychodzi z założenia, że skoro jest takie zapotrzebowanie to trzeba serwować kolejne warianty kolorystyczne. Czy mamy coś przeciwko? Nie! Niech każdy znajdzie coś dla siebie, a kolejną propozycją może być poniższy wariant „Baroque Brown”.

Koszykarski klasyk z lat ’80, który zyskał swoją drugą młodość na ulicach wielkich miast, pojawi się w dość zaskakującym ujęciu. Skórzana cholewka została zastąpiona wersją z zamszu, który pojawia się w dwóch fakturach – gładkiej na panelach bazowych i szorstkiej na nakładkowych. Oba materiały zabarwiono na ciemny odcień brązu. Ciemna jest również wyściółka i język.

Do tego dochodzi czarna popękana skóra na Swooshu i zapiętce, przez którą przebija się kolor pomarańczowy. Ten ostatni odcień pojawia się również na sznurówkach. Wszystko to ma być osadzone na kontrastowej białej podeszwie z ciemnym spodem.

Opisywany wariant zapowiadany jest na rynek azjatycki, ale trzymamy kciuki za tym, żeby był również dostępny poprzez naszą lokalną apkę Nike SNKRS.

Nike Dunk Low Retro Premium
Baroque Brown / Velvet Brown – Baroque Brown
DQ8801-200
Sierpień 2022

nike dunk low baroque brown DQ8801-200 1 nike dunk low baroque brown DQ8801-200 2 nike dunk low baroque brown DQ8801-200 3 nike dunk low baroque brown DQ8801-200 4 nike dunk low baroque brown DQ8801-200 5

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: