- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Nowe Nike Dunk Low „Oxidized” to wersja z nietypowymi przebarwieniami

To już kolejny rok, w którym Nike serwuje nam swoje wersje modelu Dunk Low, a pomimo to nadal potrafi nas zaskoczyć czymś nowym. Dla przykładu nachodzący wariant „Oxidized” będzie miał poprzebarwiane panele.

Baza w tym projekcie pozostała w czystej bieli. Mowa o skórzanych panelach na boku i perforowanej górze toeboxu. Co ciekawe, skóry nie zauważycie na kołnierzu, tam w zastępstwie pojawia się plecionka.

Jednak najważniejsze są tu przebarwienia na nakładkowych panelach, czyli przodzie i tyle cholewki, jak również na okolicach wiązania. Całość wygląda jakby zaaplikowany kolor z czasem się utlenił i zanikał z poszczególnych paneli. Widzimy tam odcienie żółci, które powstały z pomarańczowego zabarwienia. Zresztą upływ czasu widać również na podeszwie, którą sztucznie postarzono i nadano jej pożółkły odcień.

Kropką nad i jest błękitny zestaw sznurówek oraz spód podeszwy, a także różowy Swoosh oraz zapiętka.

Niestety, ale na chwilę obecną wyciekły jedynie oficjalne zdjęcia, a szczegóły premiery Nike Dunk Low „Oxidized” są nadal owiane tajemnicą. Buty powinny pojawić się w oficjalnym sklepie internetowym Nike już w ciągu najbliższych dni / tygodni.

Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 1 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 2 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 3 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 4 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 5 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 6 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 7 Nike Dunk Low Oxidized DV6486-100 8

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: