- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Nike Dunk Low wyjdą z błyskotkami i dodatkowym futerkiem

Powoli zbliżamy się do okresu, w którym na ulicach będą królowały ciepłe futra. Już za chwilę będzie można dopasować do nich specjalne wydanie butów Nike Dunk Low, które wyjdą z błyskotkami i dodatkowym futerkiem.

Przez ostatnie sezony Nike zalało nas dziesiątkami wersji tego koszykarskiego klasyka z lat ’80, ale takiej jak ta poniższa to nie widzieliśmy. Sami nie wiemy od czego zacząć opis.

Konstrukcja cholewki ze skóry i zamszu została zabarwiona odpowiednio na kolor białawy i jasnobeżowy, a całość przełamuje ciemny brąz na skórzanym Swooshu i wyściółce. Wszystko to spoczywać będzie na białej podeszwie z jasnobrązowym spodem.

Jednak najważniejsze są tu dodatki, a te do zwykłych nie należą. Boczne panele zachodzące za piętę zyskały dodatkowe futerkowe wykończenie, i to dość mocno kudłate! Mało tego! Przy sznurówkach znajdziecie zawieszki i przypinki imitujące najdroższą biżuterię każdej zamożnej damy. How awesome is that?!

Wisienkami na torcie wydaje się być zielona zapiętka ze złotym napisem i przyszyty guzik na boku pięty z nicią ułożoną na kształt literki N (Nike).

Opisywane Nike Dunk Low pojawią się w damskiej rozmiarówce w sklepie pod tym linkiem. Zatem na spokojnie zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami, ponieważ do premiery pozostało jeszcze kilka tygodni.

nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 1 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 2 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 3 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 4 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 5 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 6 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 7 nike dunk low wmns fur jewels FB1859-121 8

LINK DO SKLEPU

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: