- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Flyknit Air Max (Wiosna 2014)

Nike Flyknit Air Max (Wiosna 2014)

Amerykańska firma Nike nie spoczywa na laurach i co chwilę zaskakuje swoich fanów. Dzisiaj mamy okazję sprawdzić twór, który funkcjonuje pod nazwą Flyknit Air Max. Jak można się zorientować, będziemy mieli tutaj do czynienia z połączeniem tych dwóch dobrze znanych technologii.

W tym przypadku do wyboru mamy dwie kolorystyki. Pierwsza to połączenie niebieskiego, który zajmuje prawie całą powierzchnię i dobrze współgra z niewielkimi pomarańczowymi akcentami i czarnym swooshem. Co do drugiej to w akcji zobaczymy głównie odcień szarości oraz również niebieski.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to z wstępnych informacji wynika, że datę premiery wyznaczono na 3 stycznia. Wówczas sprawdzajcie wybrane sklepu, które handlują produktami Nike.

nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-2 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-3 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-4 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-5 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-6 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-7 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-8 nike-2014-springsummer-flyknit-air-max-9

via Hypebeast

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: