- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersNike Flyknit Racer „Macaron” - Blueberry

Nike Flyknit Racer „Macaron” – Blueberry

Jakiś czas temu przedstawiałem Wam zdjęcia dość sporego zestawu Macaroon, w skład którego wchodzą aż cztery różne wersje butów Nike Flyknit Racer. Dziś skupię się tylko i wyłącznie na jednej z nich, mianowicie na wersji White/Legion Blue/Mica Blue zwanej inaczej Blueberry.

Na wstępie przypomnę, że projekt inspirowany jest francuskimi ciasteczkami i słodkościami. Na warsztacie mamy wariant, w którym przędza Flyknit odpowiedzialna za lekkość i przewiewność cholewki jest zabarwiona w dwóch odcieniach koloru niebieskiego. Dopełnia to granatowa boczna łyżwa oraz oczywiście podeszwa w dwóch kolorach. Całość osadzono na biało niebieskiej podeszwie z czarnym spodem. Bezsprzecznie jest to jedna z najlepszych wersji z całego zestawu.

Teraz zapewne pojawia się w głowie pytanie: kiedy i gdzie kupie opisywane tu Nike Flyknit Racer? Już spieszę z potrzebnymi informacjami. Już 19 maja będziecie mogli wybrać się do sklepu spod tego linku i wybrać parę dla siebie. Z kolei zdjęcia pochodzą z amerykańskiego sklepu Sneaker Politics.

Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-1 Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-2 Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-3 Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-4 Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-5 Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-6 Nike Flyknit Racer Macaroon Blueberry-7

 

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: