- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaEstill MagNike Flyknit Racer Macaron Pack "Lavender"

Nike Flyknit Racer Macaron Pack „Lavender” [ON FEET]

Jedną ze sneakersowych premier, na którą czekam jest zestaw Nike Flyknit Racer Macaron Pack, który obejmuje 4 zupełnie nowe kolorystyki tego kultowego już modelu. Designerzy z Oregonu nazwali je: Lavender, Strawberry, Pistachio oraz Blueberry. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą pozycję, czyli Nike Flyknit Racer „Lavender” na kilku przedpremierowych zdjęciach on feet, które przygotowałam specjalnie dla Was.

Dla tych z Was, które z jakiegoś powodu widzą ten model pierwszy raz, przybliżę Wam pokrótce ich sylwetkę i konstrukcję. Otóż widoczne tu buty są propozycją typowo na ciepłą wiosnę i lato, a to ze względu na elastyczną i super przewiewną cholewkę, którą wykonano z Flyknitu. Co to takiego? Jest to lekka i przewiewna oraz dopasowana do kształtu naszej stopy przędza. W przypadku bohatera tego wpisu mamy do czynienia z przędzą w kolorze lawendowego Doskonałym zabiegiem jest tutaj także zastosowanie technologii Flywire. Są to celowo rozmieszczone włókna, których zadaniem jest mocowanie podeszwy i przytrzymywanie stopy we właściwym miejscu podczas ruchu. Gdy zaciągniemy sznurówki to zaciągamy również Flywire, który opina naszą stopę wraz z całą cholewką. Zastosowanie tych nitek również ma wpływ na wagę buta, dzięki nim w tym przypadku Racery są lżejsze. Wszystko to spoczywa na białej podeszwie z czarnym spodem.

Jeśli chodzi o rozmiar w modelu Nike Flyknit Racer – ja wzięłam true to size, czyli 40,5 – dokładnie ten, który zawsze noszę w Nike i leżą idealnie. Dla osób, które mają szerszą stopę zdecydowanie polecam od pół do całego rozmiaru w górę.

Inspiracją do stworzenia całego zestawu były francuskie ciasteczka zwane makaronikami. Jak wiadomo te słodkości przyjmują przeróżne kolory! Designerzy Nike postanowili nawiązać do tych pożądanych przez wszystkich ciasteczek i przygotowali kilka świeżych wersji kolorystycznych Racerów. Całkiem nieźle to wygląda, nie? Ja jestem zakochana w całej paczce!

Wszystkie kolorystyki butów Nike Flyknit Racer „Macaron Pack” kupicie już 19 maja w polskim sklepie Nike pod tym linkiem. 

Nike Flyknit Racer Macaron Pack Lavender 10

Nike Flyknit Racer Macaron Pack Lavender 5Nike Flyknit Racer Macaron Pack Lavender 13Nike Flyknit Racer Macaron Pack Lavender 9Nike Flyknit Racer Macaron Pack Lavender 3

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: