- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersNike Flyknit Racer ‘Macaron’ Pack

Nike Flyknit Racer ‘Macaron’ Pack

Na potrzeby sezonu letniego gigant z Oregonu wypuści w maju specjalny zestaw butów Nike Flyknit Racer. Został on zatytułowany Macaroon Pack i będzie obejmował kilka wersji kolorystycznych tego letniaka.

Projekt inspirowany jest francuskimi ciasteczkami. Do wyboru dano nam ogólnie cztery wersje kolorystyczne, które nazwano następująco: pistachio, blueberry, lavender oraz strawberry. Cholewki butów zrobiono rzecz jasna z przędzy Flyknit dzięki czemu but jest lekki i przewiewny. Zabarwiono ją w pastelowym odcieniu fioletu, różu, a także zieleni i koloru niebieskiego. Dopełniono to szarymi akcentami w postaci Swoosha, kołnierza i podeszwy w przypadku wersji Pistaschio i Strawberry, natomiast dwie pozostałe wersje mają te akcenty w ciemniejszych odcieniach niż cholewka. Każdy z butów spoczywa na białej podeszwie.

Premiera zestawu Nike Flyknit Racer ‘Macaroon’ Pack przewidziana jest na 19 maja bieżącego roku w sklepie pod tym linkiem.

Nike Flyknit Racer Macaroon Pack-1 Nike Flyknit Racer Macaroon Pack-2 Nike Flyknit Racer Macaroon Pack-3 Nike Flyknit Racer Macaroon Pack-4

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: