W ostatnim czasie Nike rozbija bank, jeśli chodzi o nowe wydania butów Flyknit Racer. Po wersjach Blackout, a także Pure Platinum oraz Blue Tint szykuje się na premierę kolejnej świetnej kolorystyki. Mowa tu o bohaterze tego wpisu, czyli wersji Rough Green aka Earth Tones.

Cholewka niczym się nie różni od poprzedników poza oczywiście kolorami. Nadal mamy cieniutką i lekką konstrukcję Flyknit, w której designerzy zdecydowali się na przędzę w trzech odcienriach, od zieleni, poprzez sequoia aż do oliwkowego. Przełamali to delikatnie czernią na bocznej łyżwie i bielą na włóknach Flywire. Podobny zestaw kolorów widzimy również na podeszwie, gdzie główne role odgrywają biel z zielenią, a czerń pojawia się tylko na spodzie. Kropką nad i jest odblask na zapiętce oraz zielone sznurówki, język i kołnierz.

Teraz najważniejsze, czyli kwestia premiery. Widoczne tu buty Nike Flyknit Racer w kolorystyce Earth Tones pojawią się w sklepie Nike 9 grudnia o godz. 9:00 w zakładce Sneakers pod tym linkiem, a jeśli coś zostanie coś z premiery to będą dostępne pod tym linkiem.

PRZEJDŹ DO SKLEPU NIKE SNEAKERS

Nike Flyknit Racer Rough Green-1 Nike Flyknit Racer Rough Green-2 Nike Flyknit Racer Rough Green-3 Nike Flyknit Racer Rough Green-4 Nike Flyknit Racer Rough Green-5

Reklama
air jordan