Roshe One są już dobrze znane na rynku i już mają kilka sezonów na karku. Projektanci Nike nie spoczywają jednak na laurach i starają się co chwilę modyfikować i wprowadzać zmiany w tą prostą cholewkę.

Dziś przed Wami właśnie jeden z takich najnowszych projektów. Przód cholewki oraz język zostały zrobione w technologii Flyknit, bazowy kolor to wrzos z lekki dodatkiem nici w turkusie, warto zwrócić uwagę na piętę, gdzie widzimy specyficzną strukturę. Boczne panele są gładkie i ze stonowanym Swooshem, ciekawostką jest tu fakt, że zostały zrobione z odblaskowego materiału 3M. Do tego dołożona turkusową wyściółkę oraz białą podeszwę.

Widoczne tu buty są już dostępne w sklepach Nike Sportswear.

Nike Flyknit Roshe One Premium
Purple Dusk/Grand Purple-Radiant Emerald
746825-500
Sierpień 2015

Nike Flyknit Roshe One-Purple Dusk-Grand Purple-Radiant Emerald-1 Nike Flyknit Roshe One-Purple Dusk-Grand Purple-Radiant Emerald-2 Nike Flyknit Roshe One-Purple Dusk-Grand Purple-Radiant Emerald-3 Nike Flyknit Roshe One-Purple Dusk-Grand Purple-Radiant Emerald-4 Nike Flyknit Roshe One-Purple Dusk-Grand Purple-Radiant Emerald-5 Nike Flyknit Roshe One-Purple Dusk-Grand Purple-Radiant Emerald-6

Reklama
air jordan