- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Flyknit Trainer - White / Black

Nike Flyknit Trainer – White / Black

Rok 2017 jest niesamowity dla fanów ekipy spod znaku Swoosha. Kolejną niespodzianką z Oregonu będzie premiera i wielki powrót na sklepowe półki butów Nike Flyknit Trainer. Pierwszy wariantem, który pojawi się w sprzedaży będzie wariant White / Black.

Jest to wydanie nawiązujące do wersji OG sprzed 5 lat, jednakże jest mały szczegół odróżniający obie te wersje. Zacznijmy jednak od początku. Na białej podeszwie z czarnym paskiem po środku postawiono cholewkę wykonaną z przędzy Flyknit. Góra buta to w głównej mierze kolor biały w tylnej części cholewki oraz czarny na przodzie. Solidna czerń została wykorzystana na bocznej łyżwie. Zatem co mamy tu takiego innego od wersji OG? Zerknijcie na kołnierz, w poprzedniej wersji był on czarny, tu pozostał w bieli.

Premiera butów Nike Flyknit Trainer w polskim sklepie Nike przewidziana jest na 27 lipca. Cenę i godzinę premiery znajdziecie już u nich na stronie.

Nike Flyknit Trainer White Black-1 Nike Flyknit Trainer White Black-2 Nike Flyknit Trainer White Black-3 Nike Flyknit Trainer White Black-4 Nike Flyknit Trainer White Black-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: