Niedawno pisaliśmy o zestawie Nike Tiempo Legend Premier Packu, który cieszył się Waszym sporem zainteresowaniem, więc postanowiliśmy dorzucić jeszcze jedną propozycję od Nike Football.

Przed Wami zestaw zatytułowany jako Liquid Chrome, w skład którego wchodzą cztery modele butów do piłki nożnej i są to: Hypervenom, Magista, a także Mercurial oraz Tiempo Legend 6. Projektanci chcieli stworzyć coś co wygląda jak wykonane z metalu, nieruchome, ale budzi się do życia w ruchu, na nogach zawodnika. Było to niemałe wyzwanie, ponieważ wykorzystano metaliczne barwienie, a to z kolei jest śliskie co przy stałym kontakcie z piłką nie jest raczej zbyt pożądane. Wraz z technikami zdecydowano się na odpowiednie materiały i barwienie, znaleziono kompromis, a teraz możemy podziwiać nowości na załączonych poniżej fotografiach.

Premiera w sklepie Nike przewidziana jest na 2 grudnia.

 

NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-1 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-5 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-6 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-7 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-2 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-8 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-9 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-10 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-3 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-11 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-12 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-13 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-4 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-14 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-15 NIKE FOOTBALL-LIQUID CHROME PACK-16

Reklama
air jordan