- Reklama -NIkeNIke

Nike HyperAdapt 1.0 „Black / Blue Lagoon”

Ten weekend zaskoczył nas po całości! Okazuje się, że samowiążące się Nike HyperAdapt 1.0 pojawią się nie tylko w wersji Bred, o której pisałem wczoraj. Do kupienia będą również w kolorystyce Black / Blue Lagoon, która jest bohaterem tego wpisu.

Model ten będzie miał odpowiedni mechanizm i silnik w podeszwie, który będzie odpowiadał za zaciąganie sznurówek i wiązanie butów. Nie musimy się o nic martwić, system sam dobierze odpowiedni nacisk by nie było dyskomfortu lub luźnych sznurówek. W kwestii wizualnej postawiono na najprostsze rozwiązania. Połączono tu czarną cholewkę z białą podeszwą i dopieszczono całość turkusową osłoną na mechanizm. Kropką nad i jest biały Swoosh na boku.

Zaprezentowane poniżej samowiążące buty Nike HyperAdapt 1.0 „Black / Blue Lagoon” będą do kupienia w polskim sklepie pod tym linkiem już 29 września. Cenę i konkretną godzinę premiery znajdziesz pod linkiem.

Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-1 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-2 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-3 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-4 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-5 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-6 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-7 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-8 Nike HyperAdapt 1 0 Black Blue Lagoon-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: