Już jakiś czas temu Nike Basketball zaprezentowało nam kolejne wcielenie butów z serii Hyperdunk. Dziś mamy dla Was oficjalne zdjęcia jednej z pierwszych kolorystyk, która właśnie wpada na sklepowe półki.

Konstrukcja buta oparta jest o technologię Flyknit, która wspierana jest poprzez kabelki Flywiere, do tego dochodzi jeszcze kompresyjny kołnierz buta sięgający kostki. Wszystkie te elementy gwarantują odpowiednie dopasowanie do stopy i dynamikę, sprawiają również wrażenie, jakby były naturalną częścią stopy. Działanie niezwykle sprężystej pełnowymiarowej poduszki gazowej Zoom Air jest wzmocnione przez wycięcia w podeszwie zewnętrznej, co przekłada się na znakomitą dynamikę tego modelu. Całość jest w kolorze białym i stoi na półprzezroczystej podeszwie. Kropką nad i jest czerwony i obsydianowy Swoosh.

Widoczne tu buty Nike Hyperdunk 2016 Flyknit kupisz w internetowym sklepie Nike Basketball.

NIKE HYPERDUNK 2016 FLYKNIT-WHITE-BRIGHT CRIMSON-DARK OBSIDIAN-1 NIKE HYPERDUNK 2016 FLYKNIT-WHITE-BRIGHT CRIMSON-DARK OBSIDIAN-2 NIKE HYPERDUNK 2016 FLYKNIT-WHITE-BRIGHT CRIMSON-DARK OBSIDIAN-3 NIKE HYPERDUNK 2016 FLYKNIT-WHITE-BRIGHT CRIMSON-DARK OBSIDIAN-4 NIKE HYPERDUNK 2016 FLYKNIT-WHITE-BRIGHT CRIMSON-DARK OBSIDIAN-5

Reklama
air jordan