- Reklama -NikeNike

Szokujące Nike ISPA MindBody nadchodzą w wersji „Total Orange”

Jedną z najbardziej szokujący nowych sylwetek na sneakersowym rynku jest bezsprzecznie Nike ISPA MindBody. A dlaczego o niej wspominamy? Ano dlatego, że już za chwilę w sprzedaży pojawi się jej kolejne wcielenie kolorystyczne. Poznajcie bliżej wariant określony jako „Total Orange”.

A co to jest Nike ISPA? Już wyjaśniamy – nazwa pochodzi od pierwszy liter słów: Improvise; Scavenge; Protect; Adapt. Na szybko – jest to filozofia projektowania, która rzuca wyzwanie twórcom do eksperymentowania, łamania form i przeobrażania produktów w nietuzinkowe i unikatowe sylwetki.

Przechodząc już do bohatera tego wpisu – model ISPA MindBody na nowo definiuje relaks i odpoczynek. Miękka podeszwa środkowa z pianki to oaza wygody, a przewiewna cholewka Flyknit (wykonana z przędzy z recyklingu) zapewnia komfort, z którego nie chcesz rezygnować. Bonus: zamiast wkładki zastosowali wzmocniony materiał Flyknit, możesz więc liczyć na zupełnie nowe wrażenia.

Kluczową cechą tej koncepcji jest projektowanie z myślą o końcu cyklu życia produktu – w związku z tym buty są wykonane w taki sposób, że łatwo jest je rozdzielić na poszczególne elementy. Nie stosowali więc żadnego kleju.

Prezentowana wersja dolne sektory cholewki i podeszwę ma zabarwioną na biało. Z kolei górne partie buta łączą wzorzysty miks pomarańczu, bieli oraz kontrastowej czerni. Ten ostatni kolor barwi również tył buta. Wspomniane powyżej linki zostały zabarwione na tytułowy odcień pomarańczu.

Opisywany wariant ma trafić do sprzedaży poprzez Nike SNKRS już 19 lipca. Zatem do tego czasu naciesz oko poniższymi zdjęciami.

Nike ISPA MindBody
White / Total Orange – Black
DH7546-100
19 Lipiec 2023
829,99 PLN

Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 B Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 A Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 C Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 E Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 D Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 F Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 H Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 K Nike ISPA MindBody Total Orange DH7546-100 P

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: