- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSportswearNike wypuściło koszulki piłkarskie na wzór słynnych Air Maxów!

Nike wypuściło koszulki piłkarskie na wzór słynnych Air Maxów!

Nike weszło we współpracę z trzema drużynami piłkarskimi z Wielkiej Brytanii, aby stworzyć koszulki piłkarskie inspirowane klasycznymi kolorami Air Maxów. Liverpool, Tottenham Hotspur i Chelsea zostały uhonorowane specjalną edycją koszulki, która nawiązuje do archiwalnych kolorystyk i kultowych modeli. 

Liverpool będzie powiązany z modelem Nike Air Max 90 i jego oryginalną kolorystyką „Infrared”. Otrzymujemy zatem białą koszulkę z cienkimi pionowymi paskami oraz szaro czarnymi rękawkami. Branding i kołnierzyk mamy w czerwieni.

Tottenham Hotspur idzie w stronę Nike Air Max 95 i kolejny klasyk w postaci wydania „Neon”. Całość będzie bardzo podobna do butów, czyli poziome pasy w odcieniach szarości. Jedynie kołnierzach i rękawki będą miały akcenty w neonowej zieleni.

Na koniec wpada nam Chelsea z modelem Nike Air Max 180 z wersją „Ultramarine”. W tym przypadku mamy całą białą koszulkę z ogromnym napisem 180 na przodzie i czerwono niebieskim pionowym pasem i kołnierzykiem.

Jeśli chciałbyś kupić koszulki piłkarskie Nike Air Max to radzimy się spieszyć, ponieważ w sklepie internetowym Nike zostały jedynie pojedyncze rozmiary.

nike koszulki piłkarskie air max 1 nike koszulki piłkarskie air max 2 nike koszulki piłkarskie air max 3 nike koszulki piłkarskie air max 4 nike koszulki piłkarskie air max 5 nike koszulki piłkarskie air max 6

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: