Magazyn Sole Collector pokazał dokładne zdjęcia limitowanej wersji butów Kyrie 1, które zostały zrobione w ilości tylko 150 sztuk. Powstały przy okazji kolejnego już epizodu Uncle Drew, w którym główną rolę odgrywa rzecz jasna Kyrie Irving przebrany za staruszka.

Projekt arcy czysty i świeży, cholewka została zabarwiona tylko i wyłącznie na kolor biały i przełamana kolorem niebieskim, użyto go na bocznej łyżwie pokrytej jasnymi napisami. Biała jest również podeszwa, przy czym jest spód mamy w kolorze kauczuku. Zwieńczeniem myśli designerów Nike Basketball są delikatne czerwone akcenty w postaci brandingu na zapiętce oraz języku.

Wszystko to zostało spakowane w specjalną szafkę rodem z szatni sportowej, którą uzupełniono o akcesoria jak laleczka z alter ego zawodnika i oczywiście puszką Pepsi.

Nike Kyrie 1-Uncle Drew-2 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-3 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-4 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-5 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-6 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-7 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-8 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-9 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-10 Nike Kyrie 1-Uncle Drew-11

Reklama
air jordan