- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike LeBron 15 wychodzą w nowej kolorystyce Ghost

Nike LeBron 15 wychodzą w nowej kolorystyce Ghost

Na początku września Nike Baksetball zaprezentowało całkiem nowe buty Nike LeBron 15. Dziś mam przyjemność przedstawić Wam świeżą kolorystykę nazwaną po prostu Ghost.

Nowy model, który znacząco odbiega od wcześniejszych wydań z całej serii będzie wykonany w dominującej części z nowoczesnej przędzy nazwanej BattleKnit. W naszym przykładzie zabarwiono ją na jaśniutki odcień beżu. Jendoczęściowa cholewka bez wyróżnionych paneli jak i języka będzie dopełniona dwoma paskami skóry w kolorze cielistym. Zobaczymy je zarówno na przodzie jak i w miejscu, gdzie zazwyczaj mamy język. Całość postawiono na nowej podeszwie w kolorze beżowym, którą dodatkowo nakropiono na biało. W samej podeszwie znajdziemy system amortyzacji nazwany BattleMax, czyli połączenie Zoom i Air Max. Spód podeszwy jest lodowato przezroczysty, co może zwiastować kłopoty, ponieważ zazwyczaj lepiej sprawują się nieprzezroczyste rozwiązania.

Premiera opisywanych tu butów Nike LeBron 15 „Ghost” przewidziana jest na 17 października. Możecie ich szukać w oficjalnym sklepie Nike.

Nike LeBron 15 Ghost-1 Nike LeBron 15 Ghost-2 Nike LeBron 15 Ghost-3 Nike LeBron 15 Ghost-4 Nike LeBron 15 Ghost-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: