- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Lunar Force 1 – „Anthracite/Dark Obsidian-Bright Citrus”

Nike Lunar Force 1 – „Anthracite/Dark Obsidian-Bright Citrus”

Dzisiaj mamy okazję zaprezentować wam jeden z trzech modeli Nike Lunar Force 1, który wchodzi w skład zestawu o nazwie Superhero collection.

Najnowsze wydanie tych butów posiada dość długi tytuł, jeśli chodzi o kolorystykę – Anthracite/Dark Obsidian-Bright Citrus, ale jednak szybko uzyskały miano Galaxy/Lebron. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na drugi człon tego skrótu, bowiem są one poświęcone właśnie LeBronowi Jamesowi. Co do wyglądu tych kicksów, to dominuje tutaj czerń, która dobrze współgra z pomarańczowymi elementami w postaci części podeszwy czy obramowania wokół swoosha, posiadającego grafię nawiązującą do galaktyki.

Należy również wspomnieć o zmianach, bo w końcu jest to nowe podejście do Air Force 1. Najważniejszą różnicą jest tutaj podeszwa – Lunarlon, która pozwoliła znacząco zmniejszyć wagę. Do tego dochodzi jeszcze bezszwowa technologia Hyperfuse.

Obecnie buty te są dostępne w internetowym sklepie Titolo. Ich cena waha się w granicy 135 euro.

Nike Lunar Force 1 Leather
Anthracite/Dark Obsidian-Bright Citrus
580383-001

lunar-force-1-galaxy-lebron-02-570x379 lunar-force-1-galaxy-lebron-03-570x379 lunar-force-1-galaxy-lebron-04-570x379 lunar-force-1-galaxy-lebron-05-570x379

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: