- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Nike Lunar Force 1 Duckboot ‘Medium Olive’

Pamiętacie jak pod koniec lipca pokazywałem pierwsze zajawkowe zdjęcia butów na jesień od Nike Sportswear? Chodzi dokładnie o model Nike Lunar Force 1 Duckboot. Dziś mam dla Was oficjalne fotografie kolorystyki Medium Olive, która już niedługo zawita na sklepowe półki.

Jak zapewne zauważyliście ich konstrukcja różni się delikatnie od tej z zeszłego roku czy sprzed dwóch lat. Zmieniono głównie kołnierz, który jest teraz w innym kształcie i wykonano go z ripstop nylonu. Boczne panele mamy z kolei e skóry, a przód jest podgumowany. Całość wygląda bardzo agresywnie, zerknijcie na boczny wypukły Swoosh w kolorze czarnym czy wspomniany przód pokryty małymi 'piramidkami’. Dochodzą do tego metalowe oczka na sznurówki w kolorze czarnym i podeszwa Lunar w kolorze zielonym i czarnym spodem przystosowanym do gorszych warunków.

Spekuluje się o premierze 15 września, nie wiem czy od razu pojawią się w Polsce, ale sprawdzajcie na bieżąco sklep pod tym linkiem.

Nike Lunar Force 1 Duckboot
Medium Olive/Wolf Grey-Black
15 Wrzesień 2017
916682-202

Nike Lunar Force 1 Duckboot Medium Olive-1 Nike Lunar Force 1 Duckboot Medium Olive-2 Nike Lunar Force 1 Duckboot Medium Olive-3 Nike Lunar Force 1 Duckboot Medium Olive-4 Nike Lunar Force 1 Duckboot Medium Olive-5 Nike Lunar Force 1 Duckboot Medium Olive-6

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: