- Reklama -NIkeNIke

Nike oraz Samuel Ross prezentują AF1 A-COLD-WALL*

Samuel Ross, założyciel firmy A-COLD-WALL* został zaproszony do zaprojektowania nowej wersji butów Air Force 1, które obchodzą właśnie swoje 35 lecie. Oczywiście projekt będzie należał do tych nietuzinkowych.

Pierwsze plotki, zdjęcia i przecieki o wspólnym projekcie pojawiły się już na początku bieżącego roku. Trzeba przyznać, że na efekt końcowy przyszło nam czekać sporo czasu. Wysoka cholewka została skonstruowana z białej skóry na przodzie i bokach, natomiast tył i wysoki kołnierz to beżowy zamsz. Projekt dopełnia postarzana pożółkła podeszwa w stylu vintage oraz białe skórzane zapięcie przy kołnierzu. Wisienką na torcie zdaje się być logotyp brytyjskiej marki na języku oraz na boku przy podeszwie, taki dodatkowy smaczek.

Niestety jest tylko jeden problem – ich dostępność. Buty będzie można kupić 21 października w specjalnym sklepie tymczasowym, który zostanie podany na instagramie A-COLD-WALL*.

Nike Samuel Ross AF1 A-COLD-WALL-1 Nike Samuel Ross AF1 A-COLD-WALL-2 Nike Samuel Ross AF1 A-COLD-WALL-3 Nike Samuel Ross AF1 A-COLD-WALL-4

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: