- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike przywraca model Pantheon w odmienionej wersji nazwanej Pantheos

Nike przywraca model Pantheon w odmienionej wersji nazwanej Pantheos

Projektanci Nike sięgają do swojego bogatego archiwum i wzorując się na butach Nike Pantheon z 1993 roku wydają nową odmienioną wersję nazwaną Nike Pantheos.

Pierwowzór pojawił się na rynku niemalże 25 lat temu jako tania alternatywa dla serii Air Max z pianką EVA w podeszwie. Pierwsza zmiana, która rzuca się w oczy to odnowiona podeszwa, która prawdopodobnie ma być teraz wygodniejsza. Co do cholewki to przypomina ona oryginał jednakże tu również mamy zmiany. Nie jest ona już tak agresywna jak u poprzednika, a boczny Swoosh jest bardziej zaokrąglony. Linia i kształt poszczególnych zamszowych paneli również został delikatnie przemodelowany. Mowa tu o elemencie na boku oraz na tyle cholewki. Układ dziurek na sznurówki również jest inny. Niestety dostajemy od Nike marną wariację na temat bardzo ciekawego modelu z potencjałem.

Konkretów co do premiery butów Nike Pantheos nie znamy, ale powinny być osiągalne w internetowym sklepie Nike jeszcze w grudniu. Ich cena ustawiona jest na niskim poziomie $85 dolarów.

Nike Pantheos-5 Nike Pantheos-1 Nike Pantheos-8 Nike Pantheos-7 Nike Pantheos-4 Nike Pantheos-11 Nike Pantheos-12 Nike Pantheos-3 Nike Pantheos-10 Nike Pantheos-6 Nike Pantheos-2 Nike Pantheos-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: