- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersNike prezentuje nietuzinkowe projekty nowych butów: THE10TH, N. 354 oraz D/MS/X

Nike prezentuje nietuzinkowe projekty nowych butów: THE10TH, N. 354 oraz D/MS/X

Nike Sportswear otwierając sezon wakacyjny nowymi sylwetkami butów THE10TH, N. 354 oraz D/MS/X celebruje swoje dziedzictwo w zakresie eksperymentowania, utylitarnego rozwiązywania problemów i awangardowego stylu.

Każdy z wymienionych wyżej modeli opiera się na języku projektowania, który serwuje nam mieszankę klasyki z aktualnymi trendami i świeżością.

Na półkach w Department of Nike Archives leży cała masa prototypów i sampli. Każdy z nich reprezentuje wstępną próbę rozwiązania problemu i zapotrzebowania sportowego. Niektóre z tych eksperymentów, takie jak chociażby konstrukcja skarpety w Huarache, szybko przekształciły się w słynne sylwetki Nike, podczas gdy przy innych – dla przykładu Shox – przejście od pierwszych sampli do gotowego produktu zajęło to ponad dekadę.

Teraz wspomniane archiwum służy już w inny sposób. Było ono startem i punktem wyjścia dla modelu Nike N. 354. Zebrane tam idee, projekty i DNA zostały wykorzystane do pobudzania nowych pomysłów, które przesuwają granice projektowania obuwia. Widzimy tu idealne połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, które przynosi nam świetne surowe konstrukcje.

nike n 354

Współzałożyciel NIke – Bill Bowerman, zanim został trenerem lekkiej atletyki w Oregonie, służył w 10. Dywizji Górskiej Armii Stanów Zjednoczonych, która specjalizowała się w zdobywaniu górskich i arktycznych warunków.

Outdoorowy know-how oraz użyteczność w projektach Nike funkcjonuje już od lat. Patrz chociażby na linię ACG. COś podobnego dostajemy wraz z debiutem modelu Nike THE10TH. Nowe projekty nabierają wyraźnych, funkcjonalnych cech, aby zapewnić wszystko, czego potrzebujesz, aby stawić czoła trudnym realiom codziennego życia – bez względu na twoją drogę.

nike the10th

Skrzyżowanie buntowniczego ducha sportu i charakteru mijającego czasu może wstrząsnąć branżą. Uchwycenie i przełożenie ducha czasu i połączenie doskonałości funkcjonalnej z odważnym duchem może zdefiniować erę.

Aby utrzymać wiodącą pozycję model Nike D / MS / X szuka inspiracji w sportach (na przykład w motocrossie miejskim) i remiksuje klasyczne buty z nowymi sylwetkami, a wszystko to by znaleźć najnowocześniejszą estetykę zakorzenioną w teraźniejszości.

nike d ms x

Buty Nike THE10TH już Wam prezentowaliśmy. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji na temat pozostałych sylwetek to od razu damy Wam znać. Premiera butów Nike THE10TH, N. 354 oraz D/MS/X odbędzie się jeszcze w czerwcu bieżącego roku.

Sprawdzajcie dział nowości w internetowym sklepie Nike.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: