Kilka dni temu pisaliśmy, że ekipa Complex zabrała znanego komika i aktora Kevina Harta na sneakersowe zakupy a teraz firma Nike oficjalnie potwierdza model Free Train Instinct Hart, który oczywiście jest nawiązaniem do tego wyrazistego artysty.

Same buty zaprezentowano już w styczniu tego roku w programie Fallona, ale teraz dorzucamy do tego kilka fotek a także wiemy, że na dzień dobry w sklepach pojawią się trzy kolorystyki: czarna, czerwona i niebieska. Ponadto dzięki uprzejmości magazynu Hypbeast, możemy sprawdzić samą wypowiedź komika i aktora na temat tego obuwia:

This shoe is bigger than the fashion behind it. It fits my training needs. It’s built for everything — running, jumping, cutting and lifting… The Nike Free Train Instinct Hart is just one part of the #MoveWithHart journey that I hope helps inspire millions to become the best version of themselves through physical fitness. Every time you see or put on these sneakers, I hope it’s just a constant reminder to always put your best foot forward, to never quit and to know that you can reach your training goals and achieve personal greatness.

Jak sami widzicie jest ciekawe a jeśli jesteście zainteresowani którąś parką to już dzisiaj wyglądajcie tych butów w wybranych sklepach na świecie. Obczajcie przede wszystkim oficjalną stronę internetową Nike.

kevin-hart-nike-free-train-instinct-2 kevin-hart-nike-free-train-instinct-3

Reklama
air jordan