Nie dalej jak wczoraj Nike zaprezentowało buty Roshe Two, a już dziś dokładają do tego wersję Flyknit, z którą możecie się zapoznać poniżej.

Podobnie jak poprzednik, tak i ten wariant stoi na nowej podeszwie z trzema warstwami amortyzacji. Z kolei sama cholewka to już całkiem inna bajka. Po pierwsze wykonano ją w technologii Flyknit, czyli z przędzy, która daje nam lekkość i przewiewność. W pierwszych wersjach będzie szła w poprzek cholewki. A pod drugie mamy tu klasyczny język, a nie zintegrowanym z kołnierzem jak u ww poprzednika. Inaczej wyglądają również okolice wiązania.

Buty Nike Roshe Two Flyknit będą dostępne od 1 września w sklepie Nike pod tym linkiem w trzech kolorystykach: czarno czerwonej, a także szaro zielonej oraz granatowej.

NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-1 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-2 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-3 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-4 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-5 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-6 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-7 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-8 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-9 NIKE PRZEDSTAWIA ROSHE TWO FLYKNIT-10

Reklama
air jordan