- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagNike przedstawia zestaw damskich butów „Time to Shine”

Nike przedstawia zestaw damskich butów „Time to Shine”

Nike Sportswear nie spoczywa na laurach i szykuje się do premiery dość sporego zestawu damskich butów zatytułowanego Time to Shine. Poniżej umieszczam oficjalne zdjęcia każdego modelu i kolorystyki tworzącej ten zestaw.

Na pack składają się ogólnie trzy klasyczne i dobrze już znane modele butów, przy czym każdy z nich wyjdzie w dwóch wersjach kolorystycznych. Do wyboru będziemy mieli taki modele jak Nike Air Force 1 Low, a także Nike Air Max 95 i obchodzące w tym roku rocznicę Nike Cortez. Projektanci spod znaku Swoosha postanowili postawić karty na mocny i wyrazisty odcień koloru niebieskiego oraz na kolor różowy. W każdym z przypadków dochodzą akcenty lub dodatki w metalicznym połyskującym kolorze. Przy AF1 widzimy to na przodzie, przy AM85 na zapiętce, a przy Cortezach na całym tyle. Oprócz modelu Air Max 95 buty stoją na kontrastowych białych podeszwach.

Widoczne tu damskie Nike mają premierę zapowiedzianą na 22 września. Sprawdzajcie wtedy lokalne sklepy stacjonarne lub ich sklep internetowy.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: