- Reklama -NikeNike

Nike przywraca oryginalne Waffle Racer sprzed lat

Jakiś czas temu mogliście usłyszeć o modelu Nike Waffle Racer, a to za sprawą ich nowego wcielenia jakie nadał im Virgil Abloh wraz ze swoją marką Off-White. Dziś przedstawiamy Wam ich oryginalną formę sprzed lat, która szykuje się do powrotu na sklepowe półki.

Nowe wydanie będzie w dużej mierze zgodne z formą OG, zatem na szybkości przenosimy się do 1977 roku. Oryginalny design inspirowany mokasynami nie był obecny w ofercie Nike już od dłuższego czasu, ale na szczęście zostają przywrócone i fani kultowych biegówek spod znku Swoosha powinni być usatysfakcjonowani. Szczegóły, takie jak klinowa podeszwa środkowa i charakterystyczna podeszwa z gofrowanego bieżnika, oczywiście pozostają nienaruszone, chociaż subtelne aktualizacje obejmują teraz wkładkę z pianki i amortyzację o podwójnej gęstości dla większego komfortu.

Widoczne tu Nike Waffle Racer już niedługo pojawiają się na sklepowych półkach, więc wypatrujcie swojego rozmiaru.

nike waffle racer university blue battle blue black amarillo cn5449-400 0 nike waffle racer university blue battle blue black amarillo cn5449-400 1 nike waffle racer university blue battle blue black amarillo cn5449-400 3 nike waffle racer university blue battle blue black amarillo cn5449-400 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: