- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike React Element 55 nadchodzą w wersji "Metallic Gold"

Nike React Element 55 nadchodzą w wersji „Metallic Gold”

Wychodzi na to, że Nike chce płynąć dalej na fali popularności Reactów z zeszłego roku, więc w 2019 czeka nas mocna ofensywa nowych wydań. Dziś mamy dla Was nowe React Element 55 w kolorystyce Metallic Gold.

Na pierwszy rzut oka wydanie to wydaje się być z tych, do których przyczepia się łatkę Premium. Designerom Nike udało się uzyskać taki efekt dzięki akcentom i elementom w metalicznym złocie. Widzimy je między innymi przy oczkach na sznurówki i w postaci łączenia paneli przy pięcie. Cała cholewka wraz z bardzo wygodną podeszwą z pianki React są w kolorze białawym. Skontrastowano to czernią, którą widzimy chociażby na Swooshu, stabilizatorze pięty oraz asymetrycznym języku.

Konkretów co do premiery nowych Nike React Element 55 „Metallic Gold” nie znamy, ale powinny pojawić się w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych dni.

Nike React Element 55 Metallic Gold 1 Nike React Element 55 Metallic Gold 2 Nike React Element 55 Metallic Gold 3 Nike React Element 55 Metallic Gold 4 Nike React Element 55 Metallic Gold 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: