- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike React Presto nadchodzą w wersji „Black Cat”

Nike React Presto nadchodzą w wersji „Black Cat”

Ledwo co pisaliśmy o tym, że stosunkowo młody model Nike React Presto nachodzi w świeżej kolorystyce „Seahorse”, a już musimy odpalić nowy wpis by zapoznać Was z kolorystyką „Black Cat”.

Zbytnio się nie rozpędzimy jeśli chodzi o opis nowego wariantu, ponieważ całość została skąpana w kadzi z czarnym barwnikiem. Designerzy z obozu Swoosha nie tylko zabarwili na ten kolor cholewkę, ale również podeszwę i i boczną klatkę, która jednocześnie służy za oczka na sznurówki. Jedyną rozrywką zdają się tu być czarne sznurówki z białymi akcentami i pętelka z odblaskiem na zapiętce. Jak się zapewne domyślacie główną inspiracją w tym przedsięwzięciu był czarny kot, który zresztą pojawia się na wkładkach. Poniżej możecie się im przyjrzeć na oficjalnych fotografiach.

Opisywane buty Nike React Presto „Black Cat” pojawią się w ciągu najbliższych dni w sklepie pod tym linkiem.

Nike React Presto Black Cat AV2605-004 1 Nike React Presto Black Cat AV2605-004 2 Nike React Presto Black Cat AV2605-004 3 Nike React Presto Black Cat AV2605-004 4 Nike React Presto Black Cat AV2605-004 5 Nike React Presto Black Cat AV2605-004 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: