Kilka dni temu wbiliśmy się w szok, gdy zobaczyliśmy nowy model ze stajni Nike Sportswear, czyli buty Roshe Mid Winter Stamina w kolorystyce Black / Red. Dziś ponownie zaglądamy do propozycji amerykańskiej marki i przedstawiamy Wam wersję numer dwa – Squadron Blue / Khaki.

Konstrukcja buta i jego bryła jest bardzo specyficzna. Przód cholewki mamy wykonany z ripstop nylon, ta część jest nieprzemakalna, z kolei kołnierz to doskonale dopasowany rękaw z neoprenu, który zapewnia osłonę i izolację. Designerzy zrezygnowali tu z wiązania i montują regulowany pasek na rzep. Lekko odmieniono również podeszwę, gdzie zamontowano heksagonalne wypustki, które mają poprawić przyczepność w trudny jesienno zimowych warunkach. Jeśli chodzi o kwestię kolorystyczną to widzimy zestawienie granatu jak koloru bazowego z akcentami i dodatkami w kolorze khaki, dopełnia to delikatny błękit na Swooshu, podeszwie i wyściółce.

Widoczny tu model Nike Roshe Mid Winter Stamina jest dostępny w dwóch wersjach pod tym linkiem.

Nike Roshe Mid Winter Stamina-Squadron Blue-Khaki-1 Nike Roshe Mid Winter Stamina-Squadron Blue-Khaki-3 Nike Roshe Mid Winter Stamina-Squadron Blue-Khaki-4 Nike Roshe Mid Winter Stamina-Squadron Blue-Khaki-5 Nike Roshe Mid Winter Stamina-Squadron Blue-Khaki-6

Reklama
air jordan