Każdy z nas szykuje się do sezonu letniego, a to oznacza, że wysokie skórzane cholewki powinny pójść w odstawkę, a na nogi powrócić lekkie, zwiewne i wygodne modele. Właśnie do tego typu sytuacji przydatne są Roshe One Flyknit, które nadchodzą w trzech świeżych kolorystykach.

Projektanci Nike Sportswear postawili na dobrze już znanej białej podeszwie, która oczywiście jest lekka i wygodna, cholewki wykonane z przędzy w technologii Flyknit. Do wyboru mamy wersje w kolorze żółto pomarańczowym, a także granatowym oraz zielonym. Pod każdą z nich znajdziemy ciemne tło, a także biały kontrastowy Swoosh.

Widoczne tu wersje pojawiły się w japońskim sklepie atmos, więc chwila moment i powinny być dostępne również w naszym polskim sklepie Nike.

NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-1 NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-2 NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-3 NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-4 NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-5 NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-6 NIKE ROSHE ONE FLYKNIT (LATO 2016)-7

Reklama
air jordan