Lecimy z kolejnym charakterystycznym wariantem kolorystycznym modelu Nike Roshe One, który został wykonany w technologii Flyknit. Mowa o zestawieniu, które funkcjonuje pod nazwą Bright Crimson, także od razu można zorientować się z czym mamy do czynienia. Oczywiście pierwsze skrzypce gra tutaj wyrazista czerwień, pokrywająca praktycznie całą przewiewną cholewkę. Oprócz tego barwa ta zajmuje takie elementy jak boczne panele, toebox, język i sznurówki. Na tym tle wyróżnia się jedynie biały swoosh.

Natomiast, jeśli chcecie być posiadaczami tej parki to datę premiery wyznaczono na 25 lipca i w tym czasie sprawdzajcie wybrane sklepy na świecie, które w swoim asortymencie posiadają produkty Nike. Jednym z takich miejsc jest m.in. Afew.

Nike Roshe One Flyknit NM
Bright Crimson
677243 604
Sierpień 2016

afew-store-sneaker-nike-roshe-nm-flyknit-bright-crimson-white-universityred-33 afew-store-sneaker-nike-roshe-nm-flyknit-bright-crimson-white-universityred-34 afew-store-sneaker-nike-roshe-nm-flyknit-bright-crimson-white-universityred-35 afew-store-sneaker-nike-roshe-nm-flyknit-bright-crimson-white-universityred-36

Reklama
air jordan