Okres zimowy sprzyja kreatywności projektantów amerykańskiej marki Nike Sportswear. Co roku starają się przygotować specjalne wydania swoich klasycznych butów, tak aby sprawdzały się przy niskich temperaturach i kiepskiej aurze.

Jedną z ich najnowszych propozycji są te oto damskie Roshe One Hi w wydaniu Suede i kolorystyce ochrzczonej jako Tawny. Ledwo zerkniecie na projekt i od razu zrobi się Wam zimno i pomyślicie o Eskimosach. Na białej podeszwie stoi bardzo wysoka cholewka skonstruowana z zamszu, a oddzielona od dołu skórzanym mudguardem, w tym samym materiale jest również pięta. Wiązanie na sznur, szeroki kołnierz nad kostką, którego można regulować oraz specjalne doszywane uchwyty przy sznurowaniu sprawiają, ze projekt wygląda niesamowicie i bardzo specyficznie. Całość została zabarwiona na kolor brązowy.

Widoczne tu zdjęcia pochodzą ze sklepu Afew, który już powoli szykuje się na ich premierę.

Nike Roshe One Hi WMNS Suede
Tawny/Lotus-Sail
807426-200
Październik 2015

NIKE ROSHE ONE HI WMNS SUEDE-TAWNY-1 NIKE ROSHE ONE HI WMNS SUEDE-TAWNY-2 NIKE ROSHE ONE HI WMNS SUEDE-TAWNY-3 NIKE ROSHE ONE HI WMNS SUEDE-TAWNY-4 NIKE ROSHE ONE HI WMNS SUEDE-TAWNY-5

Reklama
air jordan