Teraz sięgamy po dobrze nam znany model Nike Roshe One, ale stworzono go w technologii Hyperfuse Breathe, także jest to zapewne niezły smaczek dla miłośników tej marki i butów Roshe One.

Dzięki zastosowanej technologii cholewka jest bardzo przewiewna oraz zapewnia wyjątkową elastyczność i wsparcie stopie. Natomiast, jeśli chodzi o samą kolorystykę to w tym przypadku postawiono na Racer Blue/White. Mamy zatem do czynienia z niebieską górą. Zajmuje ona okolice pięty, boczne panele, toebox czy swoosh i sznurówki. Jedynym wyjątkiem jest tutaj biała podeszwa.

Co do dostępności tych kicksów to odwiedźcie oficjalną stronę internetową Sneaker Politics i cieszcie się własną parą!

Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-2 Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-3 Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-5 Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-6 Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-7 Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-8 Nike_Roshe_Run_ONe_PREMium_HYP_Breathe_Blue_Sneaker_POlitics_Hypebeast_-9

Reklama
air jordan