Motywem przewodnim przy projekcie prezentowanych damskich butów Roshe One, co idzie wywnioskować po tytule, jest kwiat wiśni. Przed Wami kolorystyka opisana jako White/Pure Platinum.

Bezsprzecznie jest to jedno z najpiękniejszych wydań w modelu Roshe One. Projektanci Nike zdecydowali się, że na bazie gradientu od błękitu przedzie do różu na końcu umieszczą wzór imitujący kwiaty wiśni. Na tyle mamy cieniutkie gałązki, a im bliżej przodu tym tych kwiatów jest więcej. Wszystko to stoi na jaśniutkiej podeszwie i jest wykończono jasnobłękitnymi sznurówkami i wyściółką.

Zdjęcia butów Nike Roshe One pochodzą ze sklepu Rock City Kicks, ale sprawdzajcie polski sklep Nike czy czasami nie dostali już dostawy.

NIKE ROSHE ONE WMNS CHERRY BLOSSOM-WHITE-PURE PLATINUM-1 NIKE ROSHE ONE WMNS CHERRY BLOSSOM-WHITE-PURE PLATINUM-2 NIKE ROSHE ONE WMNS CHERRY BLOSSOM-WHITE-PURE PLATINUM-3 NIKE ROSHE ONE WMNS CHERRY BLOSSOM-WHITE-PURE PLATINUM-4 NIKE ROSHE ONE WMNS CHERRY BLOSSOM-WHITE-PURE PLATINUM-5 NIKE ROSHE ONE WMNS CHERRY BLOSSOM-WHITE-PURE PLATINUM6

Reklama
air jordan