- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Roshe Run “Boxtrolls” – Zajawka

Nike Roshe Run “Boxtrolls” – Zajawka

W sieci pojawiła się bardzo interesująca zajawka popularnego modelu ze stajni Nike, który w szybkim tempie zyskał rzeszę fanów i wywołał niezłą rewolucję na rynku. Oczywiście mowa o butach Roshe Run.

Dzisiaj omówimy teaser wariantu kolorystycznego, który otrzymał roboczą nazwę Boxtrolls. Jak możecie się zorientować, jest to nawiązanie do zbliżającej się wielkimi krokami, premiery filmu animowanego Boxtrolls (polski tytuł Pudłaki).

Produkcja opowiada o małym osieroconym chłopcu, który wychowywany był przez pudełkowe trolle. Próbuje on uratować przyjaciół od złego niszczyciela szkodników. Fabuła raczej nie porwie dorosłego widza, choć np. w projekt zaangażowany jest m.in. Ben Kingsley.

Jednak to co najbardziej nas interesuje to wygląd tych kicksów. Na załączonych fotografiach widać, że będzie dominował tutaj brąz. Świetnie współgra on z niebieską podeszwą, na którą dodatkowo nałożono efekt cegły.

Obecnie nie znamy daty premiery. Tak jak wspominaliśmy, jest to dopiero zajawka, także trzymajcie rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę.

boxtrolls-nike-roshe-01-570x379 boxtrolls-nike-roshe-02-570x570 nike-roshe-run-boxtrolls

via theboxtrolls

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: