- Reklama -NikeNike

Nike Roshe Run Hyperfuse QS – Black / Cool Grey

Zaledwie kilka dni temu wspominaliśmy o dwóch świeżych kolorystykach popularnego modelu ze stajni Nike, czyli Roshe Run Hyperfuse, co wiąże się z bezszwową metodą. Jak widać projektanci tej marki raczej nie próżnują, bowiem w sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające kolejny wariant tych butów, gdzie również będziemy mieli do czynienia z tą technologią.

Tym razem zestawienie barw oznaczono jako Black/Cool Grey, co oczywiście przekłada się na klasyczne rozwiązanie. W akcji zobaczymy dwa odcienie szarości, które bardzo dobrze współgrają z czernią. Uzupełnieniem jest tutaj biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to obecnie kicksy te można ogarnąć jedynie w azjatyckich sklepach jak np. Yamaotoko. Na europejską premierę będzie trzeba jeszcze poczekać, dlatego na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę i trzymajcie rękę na pulsie.

Nike Roshe Run Hyperfuse QS
Black/Cool Grey
616325-001
2013

nike-roshe-run-hyp-black-cool-grey-2-570x379 nike-roshe-run-hyp-black-cool-grey-4-570x379 nike-roshe-run-hyp-black-cool-grey-5-570x379 nike-roshe-run-hyp-black-cool-grey-6-570x379 nike-roshe-run-hyp-black-cool-grey-7-570x379

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: